Tue juniorijalkapalloilua ja liity TPS:n jäseneksi!

TPS on yksi kautta aikain menestyksekkäimmistä ja tunnetuimmista urheiluseuroista koko Suomessa. Paljon on muuttunut 90 vuoden aikana, mutta TPS-jalkapallon pysyvä ja vankka kivijalka on aina ollut vahva ja arvostettu junioritoiminta. Menestyvä Kasvattaja -strategia on ollut seuran keskeinen toimintamalli lähes koko TPS-jalkapallon historian ajan. Seuran molempien edustusjoukkueiden pelaajista valtaosa onkin TPS:n oman juniorikoulun kasvatteja.

Nyt sinulla on mahdollisuus tukea TPS:n juniorijalkapalloilua liittymällä seuran jäseneksi! Jäsenenä saat etuja yhteistyökumppaneiltamme ja pääset ainutlaatuisiin, vain jäsenille tarkoitettuihin tilaisuuksiin. Samalla sinusta tulee TPS Juniorijalkapallo ry:n kannattajajäsen. Jäsenmaksu on 20 euroa vuodessa ja sen avulla tuetaan TPS:n junioritoimintaa.

Jäsenkortin voi tilata TPS:n nettilipunmyynnistä, tästä linkistä.

Jäsenmaksu 2013: 20 €

Jäsenedut 2013:
– Jäsenottelu syksyllä, johon jäsenillä vapaa sisäänpääsy
– Jäsentilaisuus TPS-pelaajien kanssa
– TPS-tuotteet seurahinnoin
– Jäsenetuja TPS:n yhteistyökumppaneilta seuraavasti

Lisää uutisia