Yhteystiedot

TPS-toimisto Karjakatu 37, 20520 Turku 044 700 1922 fc.toimisto(a)tps.fi

Avoinna ma-pe klo 11-15.

HALLINTO

Jouko Peräaho hallituksen puheenjohtaja 0500 740 808 jouko.peraaho(a)uutechnic.fi
Jarmo Kähkönen toimitusjohtaja 040 548 4152 jarmo.kahkonen(a)tps.fi
Marjut Molander talouspäällikkö 044 700 1922 marjut.molander(a)tps.fi


MYYNTI JA ASIAKASTILAISUUDET

Janne Kytölä tapahtumapäällikkö 040 532 1040 janne.kytola(a)tps.fi


MARKKINOINTI JA VIESTINTÄ

Heikki Möttönen tiedottaja 040 528 4022 heikki.mottonen(a)gmail.com
Tuomas Sonck webmaster / TPS TV 050 501 3900 tuomas.sonck(a)gmail.com


JOUKKUEENJOHTAJAT

Jani Tuomala miesten edustus 040 021 3123 jani.tuomala(a)tps.fi
Satu Honkala naisten edustus 0400 870 039 sattim(a)utu.fi



TPS Juniorijalkapallo

HALLINTO — Karjakatu 37, 20520 Turku (kartta)

Kari Uronen toiminnanjohtaja 0500 784 595 kari.uronen(a)tps.fi
Renja Talske seurasihteeri 050 326 7073 renja.talske(a)tps.fi
Tuuli Amrahova hankevastaava 040 358 0099 tuuli.amrahova(a)tps.fi

URHEILUTOIMINTA — Hippoksentie 10, 20520 Turku (kartta)

Joonas Laurikainen valmennuspäällikkö 045 162 4406 joonas.laurikainen(a)tps.fi
Mikko Hyyrynen juniorivalmennuspäällikkö 050 343 0610 mikko.hyyrynen(a)tps.fi
Keijo Virtanen valmennuspäällikkö, tytöt 044 7361 300 keijo.virtanen(a)tps.fi
Petri Haapasalo talenttivalmentaja 050 525 1709 petri.haapasalo(a)tps.fi

http://www.tpsjuniorijalkapallo.fi


Laskutus - FC TPS Turku Oy

Verkkolaskuosoite:
0037 1564 1804
Välittäjä:
Maventa Oy
Välittäjätunnus:
003721291126
Välittäjätunnus (verkkopankki)
DABAFIHH
Paperiset laskut FC TPS Turku Oy Karjakatu 37 20520 Turku