Kauden 2011 kausikorttilainen: muista vahvistaa paikkasi ensi kaudelle 30.11. mennessä!

Kauden 2011 kausikorttilaisilla on tuttuun tapaan etuosto-oikeus kuluneen kauden kausikorttipaikkaansa myös kaudelle 2012. Paikat on varattu vanhoille kausikorttilaisille 30.11.2011 saakka. Muistathan siis vahvistaa paikkasi ennen torstaita.

Kausikorttipaikan vahvistaminen onnistuu näppärästi laittamalla viestiä osoitteeseen fc.toimisto@tps.fi tai soittamalla p. 010 820 1922. Kerrothan viestissä nimesi sekä kausikorttipaikan/-paikat, jotka haluaisit vahvistaa. Paluupostissa saat kausikortin maksuohjeet ja kortti postitetaan sinulle myöhemmin kotiin.

Kausikorttilaisille on luvassa monia etuja kaudelle 2012. Kausikorttilaisena

– osallistut omalla panoksellasi seuran tulevaisuuden rakentamiseen
– näet kaikki TPS:n 17 Veikkausliigan kotiottelua omalta vakiopaikaltasi, joka löytyy varmasti stadionin parhailta paikoilta
– saat kutsun kausikorttilaisten kahvitilaisuuteen ennen yhtä Veikkausliigan kotiottelua
– on sinulla aina etuosto-oikeus omalle kausikorttipaikallesi mahdollisissa kansainvälisissä peleissä
– saat erilaisia etuja, mm. TPS-tuotteisiin

Vahvistamalla kausikorttipaikkasi ensi kaudelle, annat myös jatkossa arvokkaan tukesi seuran toiminnalle.

Kiitos kuluneesta kaudesta ja tuestasi! Toivottavasti näemme myös ensi kaudella!

Huom! Veritas Stadionin kenttäremontin vuoksi osa kaudesta pelataan todennäköisesti Paavo Nurmi Stadionilla. Kausikorttilaisilla on tällöin myös Paavo Nurmi Stadionilla oma merkitty paikka pääkatsomon parhailta paikoilta (Olympiakatsomon kausikorttilaisilla ensimmäisessä kerroksessa ja pääkatsomon kausikorttilaisilla toisessa kerroksessa).

Lisää uutisia