Sarjataulukko

# JOUKKUE P V T H M P
1 TPS 2 4 3 0 1 15-3 9
2 VG-62 3 3 0 0 12-2 9
3 P-Iirot 2 4 3 0 1 11-9 9
4 SC Wolves 3 2 1 0 11-4 7
5 PiPS 3 2 0 1 7-4 6
6 FC Boda 2 1 1 0 9-2 4
7 ÅCF 4 1 1 2 6-11 4
8 Hot Lips 3 1 1 1 4-10 4
9 TuWe 3 1 0 2 5-4 3
10 LTU 3 1 0 2 6-8 3
11 EuPa 3 0 2 1 2-5 2
12 SaTo 3 0 1 2 3-9 1
13 TuWe 2 3 0 1 2 2-8 1
14 Magen AK 3 0 0 3 1-15 0

Seuraava ottelu

VG-62
vs
pe 03.05.2019 18:30
Naantali KHT
TPS 2

Edellinen ottelu

TPS 2
9    -    0
(2 - 0)
P-Iirot 2

Tulevat ottelut

pe 03.05.2019 klo 18.30
Naantali KHT
VG-62 - TPS 2 Miesten Nelonen
to 09.05.2019 klo 19.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - TuWe 2 Miesten Nelonen
pe 17.05.2019 klo 19.00
Piikkiö POP-Areena KHT
PiPS - TPS 2 Miesten Nelonen
ke 22.05.2019 klo 18.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - FC Boda Miesten Nelonen
pe 31.05.2019 klo 19.00
Yläkenttä KHT
Hot Lips - TPS 2 Miesten Nelonen
ke 05.06.2019 klo 18.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - SC Wolves Miesten Nelonen
pe 14.06.2019 klo 19.30
Euran Wembley
EuPa - TPS 2 Miesten Nelonen
ma 17.06.2019 klo 20.15
Parkki KHT
TPS 2 - TuWe Miesten Nelonen
ti 25.06.2019 klo 19.00
Littoinen KHT
LTU - TPS 2 Miesten Nelonen
la 20.07.2019 klo 14.15
Raisio Raikula nurmi
Magen AK - TPS 2 Miesten Nelonen
ma 22.07.2019 klo 20.15
Parkki KHT
TPS 2 - SaTo Miesten Nelonen
ke 31.07.2019 klo 18.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - ÅCF Miesten Nelonen
ke 07.08.2019 klo 19.15
Äijänsuo stadion
P-Iirot 2 - TPS 2 Miesten Nelonen
ma 12.08.2019 klo 20.15
Parkki KHT
TPS 2 - VG-62 Miesten Nelonen
ke 21.08.2019 klo 19.00
Raunistula KHT
TuWe 2 - TPS 2 Miesten Nelonen
to 29.08.2019 klo 19.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - PiPS Miesten Nelonen
pe 06.09.2019 klo 19.00
Björkboda
FC Boda - TPS 2 Miesten Nelonen
to 12.09.2019 klo 19.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - Hot Lips Miesten Nelonen
la 21.09.2019 klo 14.00
Parainen Pajbacka nurmi
SC Wolves - TPS 2 Miesten Nelonen
ke 25.09.2019 klo 18.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - EuPa Miesten Nelonen
la 05.10.2019 klo 14.00
Raunistula KHT
TuWe - TPS 2 Miesten Nelonen
ke 09.10.2019 klo 18.00
Yläkenttä KHT
TPS 2 - LTU Miesten Nelonen

Edelliset ottelut

ma 22.04.2019 klo 20.15 TPS 2 - P-Iirot 2 Miesten Nelonen 9-0 (2-0)
to 18.04.2019 klo 18.15 ÅCF - TPS 2 Miesten Nelonen 2-0 (1-0)
pe 12.04.2019 klo 19.00 SaTo - TPS 2 Miesten Nelonen 0-3 (0-1)
ke 03.04.2019 klo 18.00 TPS 2 - Magen AK Miesten Nelonen 3-1 (1-0)
su 14.10.2018 klo 18.00 TPK - TPS 2 Urheilutukku -piiricup 3-1 (0-1)
su 30.09.2018 klo 19.15 TPS 2 - IKiri Miesten Vitonen 8-1 (2-0)
su 23.09.2018 klo 19.15 TPS 2 - RaiFu 2 Miesten Vitonen 5-2 (2-1)
su 16.09.2018 klo 19.15 FC Komar - TPS 2 Miesten Vitonen 0-3 (0-3)
to 06.09.2018 klo 19.00 AFC Campus - TPS 2 Miesten Vitonen 1-6 (0-5)
su 02.09.2018 klo 19.15 TPS 2 - UPK Miesten Vitonen 5-0 (2-0)
to 23.08.2018 klo 20.00 VG-62/2 - TPS 2 Miesten Vitonen 1-2 (0-1)
ti 07.08.2018 klo 19.00 IKiri - TPS 2 Miesten Vitonen 1-6 (0-2)
ti 31.07.2018 klo 19.30 RaiFu 2 - TPS 2 Miesten Vitonen 0-2 (0-0)
su 29.07.2018 klo 19.15 TPS 2 - FC Komar Miesten Vitonen 8-0 (7-0)
ke 20.06.2018 klo 18.15 TPS 2 - AFC Campus Miesten Vitonen 9-2 (3-2)
ma 18.06.2018 klo 19.15 UPK - TPS 2 Miesten Vitonen 2-3 (2-1)
ke 06.06.2018 klo 19.15 TPS 2 - VG-62/2 Miesten Vitonen 5-0 (2-0)
la 26.05.2018 klo 17.15 TPS 2 - IKiri Miesten Vitonen 5-0 (4-0)
ke 23.05.2018 klo 19.15 TPS 2 - Hot Lips Urheilutukku -piiricup 4-0 (1-0)
ke 16.05.2018 klo 19.15 TPS 2 - RaiFu 2 Miesten Vitonen 10-0 (6-0)
su 13.05.2018 klo 19.15 FC Komar - TPS 2 Miesten Vitonen 1-6 (0-3)
to 03.05.2018 klo 19.00 AFC Campus - TPS 2 Miesten Vitonen 1-4 (1-0)
su 29.04.2018 klo 19.15 TPS 2 - UPK Miesten Vitonen 5-2 (2-1)
to 19.04.2018 klo 20.00 VG-62/2 - TPS 2 Miesten Vitonen 0-6 (0-1)
ti 17.04.2018 klo 19.05 TPS 2 - TPK Regions Cup 1-2 (1-2)
su 15.04.2018 klo 19.00 TPS 2 - AC Sauvo Urheilutukku -piiricup 6-0 (4-0)
ke 14.03.2018 klo 18.30 TOVE - TPS 2 Regions Cup 1-2 (0-1)